logo próchnik


Próchnik to firma z 60 letnim doświadczeniem na rynku odzieżowym. Styl marki Próchnik to przede wszystkim jakość najlepszych, wysokogatunkowych tkanin i dbałość o szczegóły, które zapewniają komfort noszenia i elgancję nawet najbardziej wymagającym Panom, bo Próchnik to marka dla mężczyzn ceniących komfort, elegancję ale i nie bojącego się nowych rozwiązań. (info z www.prochnik.pl).

Próchnik

Próchnik – kolekcja jesień-zima 2012/2013:

Próchnik – kolekcja wiosna-lato 2012:

Próchnik garnitury kolekcja 2012

Witamy w kolekcji wiosna/lato 2009

Aktualna kolekcja firmy Próchnik skierowana jest do mężczyzn poszukujących elegancji połączonej z najnowszymi trendami mody męskiej. W kolekcji wiosenno-letniej, oprócz wygodnych płaszczyi kurtek, pojawiają się wysokiej jakości garnitury, które powstały z najlepszych włoskich tkanin. W najnowszej kolekcji są również koszule, krawaty, swetry, spodnie, marynarki oraz buty. Każdy, nawet najbardziej wymagający mężczyzna, odnajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną kolekcją:

collection spring/summer 2009 – business
Firma Próchnik od lat słynie z produkcji najwyższej jakości kurtek i płaszczy. Na ten sezon proponujemy okrycia wykonane z tkanin włoskiej firmy Limonta. Współpraca z tą firma pozwoliła połączyć najwyższą jakość z elegancją i komfortem użytkowania. Dzięki współpracy z firmami Cerruti i Luigi Botto stworzyliśmy jedne z najlepszych garniturów na polskim rynku. Doskonała linia i nienaganny styl sprawia, że w naszych ubraniach można czuć się pewnie i modnie w dowolnym miejscu Europy czy świata.

collection spring/summer 2009 – season
Próchnik w nowej kolekcji proponuje pełną gamę produktów dla nowoczesnego mężczyzny. Nasze płaszcze i kurtki zapewniają komfort użytkowania dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcyjnych. Garnitury wykonane są z najlepszych wełen. Jednak to, co przede wszystkim wyróżnia je na tle konkurencji to wysoki komfort użytkowania uzyskany dzięki współpracy z włoskimi stylistami.

collection spring-summer 2009 – weekend
Klienci sięgający po modele z linii weekend zawsze i w każdych warunkach pogodowych czują się komfortowo. Nasze tkaniny są poddawane dodatkowym procesom uszlachetniającym, dzięki czemu gwarantujemy ich wysoką jakość i estetyczny wygląd.

Zobacz/Dodaj oferty pracy w sklepach Prochnik w Polsce!


Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/aapl/public_html/galerie-handlowe/wp-content/themes/Cion/page.php on line 177