Marconi
16 votes, 3.69 avg. rating (74% score)


Kolekcje L.Marconi są znane i sprzedawane z powodzeniem na rynku polskim od 1989 roku. Firma jest obecnie największym w Polsce producentem torebek damskich. Dzięki doświadczeniu włoskich stylistów, oferta Marconi zawiera unikalne produkty wysokiej jakości, odpowiadające jednocześnie trendom światowej mody.

Kolekcja L.Marconi torebki na rok 2012:

Kolekcje, salony, logo, i inne zdjęcia pod szyldem L.Marconi.

5 Komentarze »

avatar March 20th, 2013 Maryl Says:

Jestem zadowolona z torebek tej firmy.Kupuję je od dawna.Jedną mam nawet 12 lat. Przeleżała w szafie pewien czas, teraz znowu wróciła do mody i użytku. Może to kwestia konserwacji, sposobu używania i takie tam….
Moje mają się dobrze a ja z nimi. Polecam.

Zgadzasz się z taką opinią? Thumb up 0 Thumb down 1

avatar January 8th, 2013 eliza Says:

mam wszystkie torebki z tej firny i szczerze mówiac nei podzielam opii moich poprzedniczek, niektóre torbki mam juz 5 lat i ani śladu przetarcia ani dziur, plamy schodza jak przetre chusteczkami pampers, mam tez kurtkę, super na zime!! szkoda ze nie ma sklepu w warszawie

Zgadzasz się z taką opinią? Thumb up 1 Thumb down 1

avatar November 27th, 2012 Gosiulka Says:

Popieram,
torebka po pół roku cała sie poprzecierała, rączki ponadrywały, ale oczywiście reklamacja nieuznana, odwołałam się ale wynik jest mi niestety nieznany, bo sklep zniknął razem z moją torebka a producent nie odbiera.
Szczerze nie polecam

Zgadzasz się z taką opinią? Thumb up 4 Thumb down 2

avatar July 20th, 2012 ania Says:

Dawniej robili niezłe torebki, ale firma jest chyba w złej kondycji finansowej i oszczędza na wszystkim, pracownicy piszą w internecie, że ciągle za późno dostają wynagrodzenie. Może dlatego tak spadła jakość? Niestety obecnie jest zupełnie nieadekwatna do ceny, materiał w środku się rwie, torebki się przecierają, po kilku miesiącach używania to już tylko do wyrzucenia… Nie polecam!

Bardzo dobry. A Tobie podobał się ten komentarz? Thumb up 13 Thumb down 0

avatar January 24th, 2012 nika Says:

Niestety, te torebki są po prostu badziewne, a firma nie uwzględnia reklamacji.

Bardzo dobry. A Tobie podobał się ten komentarz? Thumb up 14 Thumb down 0

Wypowiedz się!