Marka Hexeline powstała w 1981 roku. Jakość, rozpoznawalny styl, zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających kobiet są znakami rozpoznawczymi kolekcji Hexeline. Hexeline to moda kobieca na każdą porę roku w prawdziwie eleganckim stylu. To brand, który zdobył kilkadziesiąt nagród m.in. Polish Exclusive, Superbrands Polska, Jakość Roku, Solidna Firma, wyróżnienie przyznane przez Kapitułę Programu Gospodarczo-Konsumenckiego, Nagroda Home&Market.

Kolekcja Hexeline

Hexeline kolekcja wiosna-lato 2015

-

Hexeline kolekcja wiosna-lato 2014

Kolekcja-Hexeline-wiosna-lato-2014

Kolekcja Hexeline jesień-zima 2013/2014

 • bluzki Hexeline z mankietami i pionową falbaną
 • elastyczne spodnie z kontrastowym pasem i kieszeniami
 • sukienki ze zwężanymi rękawami i szerokim paskiem w talii
 • oversizowe bluzy Hexeline z zaznaczoną linią kieszeni
 • klasyczne “małe czarne” w stylu Chanel
 • sukienki z grubszych, bogato zdobionych kwiatowych materiałów


Kolekcja Hexeline wiosna-lato 2013

 • tuniki Hexeline z lejącym się dekoltem
 • podkreślające talię fasony
 • wykorzystanie soczystych barw
 • krótkie marynarki zestawiane z ołówkowymi spódnicami
 • świetne sukienki Hexeline z jednym, rozszerzanym rękawem
 • najwyższej jakości materiały
 • bluzki z poduszkami na ramionach i z rozcietym dekoltem
 • spodnie 7/8 z wyszczuplającymi pionowymi pasami
 • eleganckie sukienki w stylu lat 20
 • kolory kolekcji Hexeline: turkusowy, limonowy, biały, rózowy, pomarańczowy, granatowy

Kolekcja Hexeline jesień-zima 2012/2013

Hexeline-kolekcja-jesien-zima-2012-2013

Kolekcja Hexeline wiosna-lato 2012

Kolekcja Hexeline wiosna-lato 2011

Nowa kolekcja Hexeline jesień-zima 2010/2011

Od widowiskowości do dyskrecji
Hołdem dla krawieckiej tradycji są wyrzeźbione cięciami żakiety. Bywają klasyczne, inspirowane męskimi marynarkami albo bluzą safari, ale też bardzo kobiece – krojem i detalami bliższe nostalgicznej bluzce z początków ubiegłego wieku.

Bazą, punktem wyjścia do tworzenia różnych zestawów są nienagannie leżące spodnie i bogactwo spódnic – proste ołówkowe, ołówkowe z elementami draperii, trapezowe w kliny i fałdy. Asceza form kontrastuje z widowiskowością motywów zdobiących jedwabne bluzki, proste sukienki i różne formy spódnic. Malarskie, artystyczne wzory w kolorach dominujących w kolekcji, pełniące rolę stylistycznego spoiwa, są sygnowane firmowym autografem HEXELINE.

Pojedyncza rzecz jest jedynie sugestią, obietnicą roli, jaką może odegrać w komplecie z innymi rzeczami.

Bogactwo form, proporcji, odmienne rodowody wzorów – z jednej strony uporządkowane kratki, z drugiej pełne rozmachu i fantazji motywy namalowane śmiałym i celnym pociągnięciem pędzla, czasem z rozmazanymi konturami – ułatwiają tworzenie coraz to innych wariantów stroju. Łatwość łączenia części w coraz to inne – kolorystyką, stylem, przeznaczeniem – zestawy to główny atut kolekcji. Zależnie od sąsiedztwa ta sama bluzka z asymetrycznym dekoltem może być bardziej casualowa lub bardziej oficjalna. To samo dotyczy żakietów oscylujących między niemal smokingową wytwornością a komfortem kolonialnej bluzy.
Żar różu, chłód błękitu

Możliwości osiągania harmonii z różnorodności podpowiada kolorystyka kolekcji.

Różne odcienie bieli od śmietankowej do lekko poróżowiałej lub minimalnie poszarzałej – tzw. efekt pieczarki, to baza, punkt wyjścia do zabawy w ciepło-zimno, czyli żonglerki błękitem i różem, tak w propozycjach całodziennych jak wieczorowych. Wieczorowa intensywność barw łagodnieje w wydaniu całodziennym – w wielotonowych plamach malarskich druków.

„Wymalowane” w kwiaty i pasy jedwabne spódnice i bluzki zapewniają radosne iskrzenie programowo spokojnym, eleganckim garniturom i kostiumom.

I tak, róż satynowej sukni wieczorowej traci intensywność, ale zachowuje blask, w ni to w płaszczu, ni sukience z elementami trencza – czyli forma sportowa, ale kolor glamour! Przenikanie różnych wpływów, żonglowanie kolorami najbardziej opozycyjnymi ilustruje sekwencja czarno-białych sukienek, żakietów, bluzek, spódnic w kratkę makro i mikro. W mikro-pepitce czarny i biały zlewa się w stonowaną, chłodną szarość. W ten sposób znów zyskujemy nowy punkt wyjścia do różnokolorowej układanki. OD OGÓŁU DO SZCZEGÓŁU

Propozycje ze sklepu:

intymna_bielizna

Motto kolekcji brzmi: szyk z elementami kolorystycznego szoku. Szyk to także wyrazisty rysunek sylwetki, zróżnicowany sposobem akcentowania talii. Ubrania typowane na całodzienne są wpisane w linie X i H, a wieczorowe, satynowe suknie futerały mają zwykle linię „łodygi”, zmiękczoną draperią. Przejawem modnej nostalgii jest krój adaptowany z pracowni mistrzów krawieckich.

To przede wszystkim krój zapewnia uniwersalność, elegancję i otwartość – żakietów, spodni, sukienek, bluzek – na coraz to inne zestawienia. Rolę spoiwa, łącznika podkreślającego charakter „całości z części” pełnią, obok koloru, detale – lamówki, draperie, marszczenia, oryginalne kołnierze i mnóstwo szczegółów decydujących o oryginalności i niepowtarzalności coraz to innych zestawień. Wiosenno-letnia kolekcja HEXELINE jest jak układanka z niespodzianką, w której perfekcyjna całością jest każdy element, umożliwiający tworzenie coraz to innych całości.

Wiosenno-letni łańcuch stylistyczny ma wiele ogniw. Jednym z najważniejszych są akcesoria. Powtarzają wiodące kolory kolekcji, z naciskiem na te najbardziej widowiskowe. Paski i torby pełnią rolę wykrzykników w opowiadaniu o wiosenno-letniej wizji kobiecości, sygnowanej podpisem HEXELINE.

Modna czerń by Hexeline

Modna czerń Hexeline

pokaz mody Hexeline

Pokaz mody Hexeline


Poprzednie kolekcje:
Hexeline kolekcja jesień-zima 2008/2009
Hexeline kolekcja lato 2008

Zobacz/Dodaj oferty pracy w sklepach Hexeline w Polsce!


Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/aapl/public_html/galerie-handlowe/wp-content/themes/Cion/page.php on line 177