Nadarzyn - położony w bliskim sąsiedztwie Warszawy pełni rolę supermarketu stolicy. Nadarzyn Maximus centrum handlowe skupia w sobie setki stoisk odzieżowych, obuwniczych jak i innych. Centrum handlowe Nadarzyn leży na powierzchni około 100 tys. m2 i zajmuje się handlem hurtowym. Centrum handlowe w Nadarzynie może pochwalić się takim obuwiem jak: adidas, nike, puma czy sklepy odzieżowe z ubraniami najwyższej jakości.

Maximus – centrum handlu hurtowego istnieje w Nadarzynie równolegle to Centrum Mody Nadarzyn i do Nadarzyn Centrum Chińskiego, które jest jednym z większych centr handlu towarami z Azji w Europie. Centrum Mody Nadarzyn posiada w swojej ofercie odzież dla każdego, niezależnie od płci czy wieku. Centrum Mody w Nadarzynie swoją bliskością zachęca warszawiaków do zakupów. Często kupowane tu są kreacje na ślub, studniówkę czy inne ważne okazje. Atutem centr w Nadarzynie jest niska cena, wysoka jakość i ogromny wybór. W Nadarzynie naprawdę trudno czegoś dla siebie nie znaleźć. Centrum chińskie, centrum mody i centrum maximus otwarte są przez cały tydzień w Nadarzynie – na trasie Warszawa – Katowice – Wrocław, dziewiętnaście km. od centrum Warszawy.

centrum-maximus07.jpg

 

Godziny otwarcia C.H. Maximus:

poniedziałek – piątek 8.00-17.00
sobota – niedziela 9.00-17
.00

 

Adres centrum handlowego Nadarzyn Maximus:

Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn, Wolica

GPS:N52o06.636′
E20o49.850′


Zdjęcia Centrum Maximus:


Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/aapl/public_html/galerie-handlowe/wp-content/themes/Cion/page.php on line 177